Bulldog Deli

O naszej firmie

Doskonały smak i wyszukany gust, domowa atmosfera i perfekcyjnie wypalona kawa, uzależniający i niebiański smak naszych słodkości  przeplatany odrobina szaleństwa z niesłychanym optymizmem.

Tak w skrócie mówią o nas nasi klienci. Chcecie się przekonać to zapraszamy was do naszej palarni Buldog Coffee Roasting mieszczącej się w Rudzie Śląskiej. Tam poznacie nas czyli Kasie i Łukasza niesamowity duet, którego Pasją życia jest ich praca i wielka miłość 😊 czyli nie pracujemy w ogóle.

To co takiego robimy ?? odpowiemy prosto wstajemy rano aby uszczęśliwiać ludzi naszym stylem życia. Mianowicie mówiąc Parzymy idealna kawę którą wcześniej sami wypaliliśmy oraz serwujemy torty babeczki i inne słodkości 😊 czy można chcieć od życia więcej ?? chyba nie !

Naszą życiowa drogę kawową zaczęliśmy w 2016r. gdzie w Chorzowie otworzyliśmy nasza pierwszą kawiarnie „SZOLKA” to było jak trafienie strzałą amora, od razu wiedzieliśmy że znaliśmy nasze miejsce na ziemi, wdzięczność gości za rewelacyjny smak i wysoką jakość produktów tak nas zaraziła, że pragnęliśmy stać się tylko lepsi. Powstały nowe punkty miedzy innymi Bistro „szolka” mieszczące się z Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. W miedzy czasie wypalaliśmy undergroundowo kawę wyłącznie na nasze młynki, testowaliśmy przeróżne konfiguracje i profile tak aby nasze ziarna smakowały perfekcyjnie i tak właśnie w 2020 roku podczas ciężkiego okresu pandemii dla wszystkich powstała pierwsza palarnia kawy w Rudzie Śląskiej, owoc ciężkiej pracy, zaangażowania, poświeceń i miłości do kawy. To tutaj wyszukujemy i sprowadzamy ziarna, możecie u nas zakupić kawę jakości speciality pod przelewowe metody parzenia ale i specjalnie przygotowane blendy pod ekspresy automatyczne i kawę parzoną. Na miejscu zaparzamy dla was drip czy chemex z naszych ziaren ale i z różnych palarni , duża popularnością cieszy się kawa z ekspresu staramy się zmieniać ziarna w młynku tak abyście mogli poczuć smak kawy z różnych zakątków świata.

Moglibyśmy tak długo opowiadać, dlatego najlepszym rozwiązaniem będą odwiedziny w naszej palarni tam na pewno przedłużymy rozmowę oraz odpowiednio doradzimy.

Trzymajcie się i do zobaczenia

Kasia i Łukasz.

Spróbuj naszej świeżo wypalanej kawy

Kliknij poniżej, aby zamówić naszą Buldog Coffee

Opinie naszych klientów