Sinceridad Hierbas 500g

  • Kraj pochodzenia: Argentyna
  • Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki, poleo, mięta pieprzowa, rumianek.
  • Moc pobudzenia: 2.5/5 Yerbovoltów
  • Masa netto: 500 g.

29,00

Kategoria:
Gwarantowane bezpieczne zakupy

Opis

Yerba Mate Sinceridad Hierbas Naturales to kolejna nowość w Europie, którą udało nam się sprowadzić. Tym razem do specjalnej smakowej linii Sinceridad dołączyła wersja ziołowa, i to nie byle jaka, bo bez dodatków aromatów. Za tę niezwykle sympatyczną i ciekawą w smaku mieszankę odpowiada Spółdzielnia Monte Carlo z Argentyny. Firma działa już od 1930 roku, co da się odczuć w jakości oferowanych produktów.
Sinceridad Hierbas Naturales to przyjemny yerbowy susz, który został tak skomponowany z dodatkami, że pomimo wielu ziół smak jest zbalansowany, dość gładki i przyjemny. Picie tej ziołowej yerby potrafi być bardzo relaksujące, a warto pamiętać, że moc naturalnych ziół jest bardzo szeroka. W mieszance znajdziemy takie dodatki jak:
– ziele Poleo
– mięta pieprzowa
– rumianek.
Produkty Sinceridad po wstępnym przepuszczeniu liści przez ogień (tuż po zbiorach, aby nie fermentowały) są suszone wyłącznie gorącym powietrzem przez ok. 6 do 8 godzin, dzięki czemu produkt jest wolny od dymu (sin humo).

Termin minimalnej trwałości i nr partii produkcyjnej znajduje się na opakowaniu.
Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w szczelnym opakowaniu.
Propozycja przygotowania yerba mate: wsyp yerba mate do naczynia, na początku przygody może to być od 3–4 łyżek stołowych do ¾ naczynia.  Zalej gorącą wodą o temp. 70–80°C, włóż bombillę w susz. Napar jest gotowy, pij aż do wypłukania smaku. Susz możesz zalewać również wodą z lodem, więcej szczegółów znajdziesz na naszym blogu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sinceridad Hierbas 500g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *